تور کشتی سوداتور استانبول
این کشتی مجلل و بزرگ ۳ طبقه می باشد و اغلب میزبان خواننده های ایرانی در استانبول می باشد.
کشتی سوداتور هر هفته 3 روز در تنگه بسفر حرکت میکند و کنسرت خوانندگان مطرح در این کشتی برگزار می شود. یکشنبه ، سه شنبه، پنج شنبه
سرویس دهی و کیفیت این کشتی از نوع درجه یک می باشد .
غذاهای سرو شده در این کشتی جوجه کباب، کباب کوبیده و ماهی می باشد.
برنامه های شاد و هیجان انگیز بر روی بزرگ ترین کشتی تفریحی استانبول سوداتور  همراه با پذیرایی شام و نوشیدنی نامحدود، گروه های رقص ، دی جی و …

هزینه تور کشتی سوداتور :

خدمات رسانی در این کشتی برای تور های شبانه که همواره با اجرای زنده برگزار میشود به 4 دسته  قیمتی تقسیم میشود.
جایگاه ECO که اقتصادی ترین حالت میباشد به قیمت 95$ جایگاه NOR به قیمت 100$ جایگاه VIP به قیمت 130$ و جایگاه VVIP به قیمت 170$ و جایگاه CIP به قیمت 210$ که لوکس ترین حالت پذیرایی در نظر گرفته شده است.
هنرمندان عزیز و محبوبی در کشتی سوداتور به اجرای زنده پرداختند از جمله این هنرمندان میتوان به منصور، فرشید آمین، شهرام شب پره ، ستار ، شهره ، سیاوش شمس ، شهرام آذر، بانو آنیتا و عارف اشاره کرد.
همچنین در این کشتی اجرای زنده باله و بریک دنس توسط یکی از محبوب ترین گروه های رقص استانبول به صورت مناسبتی برگزار میگردد.
‎طبق برنامه کشتی ساعت 20:30 حرکت خود را از اسکله کاباتاش درامتداد تنگه به طرف دریای سیاه شروع کرده و از کنار آثار تاریخی بسیار زیبای کاخ دولماباغچه ؛ هتل چراغان ؛ قلعه روملی گذشته وبعد از عبوراز زیر 2 پل مشهور بغاز و فاتیح نزدیک دریای سیاه می رسد. در طول مسیر داخل کشتی بغیر از اجرای زنده آنیتا برنامه دی جی رامین برگزار می گردد.
‎ساعت برگشت کشتی به اسکله کاباتاش ساعت 23:45 می باشد.

Previous slide
Next slide